CloseIT
- DĚLÁME
VÁŠ BUSINESS CHYTŘEJŠÍM
NAŠE MISE ❯❯❯
·
·
·
·
BLOG
EVROPSKÝM FIRMÁM CHYBÍ DIGITÁLNÍ KULTURA. NEBUĎTE JEDNA Z NICH
CLOSEIT
KDO JSME

Jsme CloseIT – jsme tým odborníků, kteří myslí a působí jako rozšíření týmů našich zákazníků.

Naše firma se zavazuje poskytovat kompletní business řešení. Od přehlede o stavu vlastních workflow, který vám pomůže se kvalifikovaně rozhodnout na základě dat a faktů, až po Business Intelligence a automatizovaný model management.

Jsme developeři, kteří rozumí Businessu a jeho potřebám technologií, které by měly sloužit zejména cílům společnosti.

IT partneři vašeho Businessu
100%
Agile masters
100%
Experti na datovou integraci
100%
Vášniví developeři
100%
SPOJTE BUSINESS & IT

Žijeme na neomezeném místě, kde je klíčové spojení mezi obchodním světem a jeho informačními technologiemi. Opravdu věříme, že moderní sofistikovaná technologie je na prvním místě, aby sloužila cílům společnosti. Na druhou stranu víme, že to není jen digitalizace procesů a implementace.

Jsme tým specialistů, kteří myslí a působí jako rozšíření týmů vašich zákazníků. Naším posláním je využívat to nejlepší z prostředí Business & IT v každém z našich řešení. Pomáháme firmám přepínat na digitální platformu, vyvíjet jedinečná řešení problémů, takže se mohou soustředit na obchodní cíle bez ztráty energie.

Vzhledem k tomu, že máme zkušenosti z podnikového a startovacího prostředí, poskytujeme konzultace v oblastech digitalizace a technologií, které slouží našim klientům jako maximální užitek. Použitím našeho osvědčeného aplikačního balíčku zaručujeme plnou transparentnost stavu projektu pro různé zúčastněné strany.

PROPOJTE
BUSINESS
&
A JEHO IT
NAŠE KULTURA
VY SNÍTE.
MY TVOŘÍME.
Zaměřujeme se na vývoj integrace business intelligence, datové vědy, mobilního reportingu a automatizace IT infrastruktury s procesy.
BUSINESS
&
IT SVĚT
IT & Business k sobě neodmyslitelně patří. Naše práce spojuje obojí s elegancí. Náš přístup zajišťuje průhlednost ve směru od jediného řádku kódu až po úplnou specifikaci produktu.
❯❯❯
ČISTÝ
KÓD
Naše služby jsou poskytovány lidmi, kteří mají zájem vytvořit něco z ničeho.

Naší misí je řízení křižovatky technologií a jejich efektivních využívání v business prostředí.

Máme spokojené klienty, kteří se k nám rádi vrací.