FRONTEND DEVELOPER

JavaScript

Frontend Developer

NICE TO HAVE

Zvládáš a miluješ..?

{ "React", "JavaScript", "Development frontendu"};

Jsi připraven/a jít tváří v tvář Reactu? I kdyby jsi měl/a pocit, že tohle nezvládáš levou zadní, nevadí. Oceníme ambice a snahu se rychle učit.

FREEDOM OF STARTUP

Možnost flexibilní pracovní doby a home office.Občerstvení na pracovišti. Můžeš se tu cítit jako ve své kuchyni – nalij si naše prvotřídní kafe, napij se čerstvě vymačkaných ovocných šťáv, anebo v letních měsících sáhni do lednice pro pořádnou zmrzlinu.
CloseIT

OUR MINDSET

Žijeme na neomezeném místě, kde je klíčové spojení mezi obchodním světem a jeho informačními technologiemi. Opravdu věříme, že moderní sofistikovaná technologie je na prvním místě, aby sloužila cílům společnosti. Pomáháme firmám přepínat na digitální platformu, vyvíjet jedinečná řešení problémů, takže se mohou soustředit na obchodní cíle bez ztráty energie.

Jsme tým, který žije psaním kódu, vymýšlení jedinečných řešení a neopomíná řádnou zábavu. Dáváme si zápasy ve fotbálku, relaxujeme na Měsíci s naší VR, teambuildingujeme. V létě si užíváme zmrzlin a rozpálené střechy. Také se můžeš těšit na každotýdenní lekce angličtiny se Zacharym. Pravidelně pořádáme "CloseIT café" na kterých si předáváme nové znalosti ze světa technologií a zdokonalujeme v tom, co už umíme - to chceš!

Další pozice