Java developer

java-master

Java Developer

NICE TO HAVE

Zvládáš levou zadní..?

{ "Javu EE", "ETL procesy", "MongoDB", "Linux", "PDI" };

Bude úžasné, pokud už máš nějaké předchozí zkušenosti. Pokud se necítíš tak zkušený, můžeš to minimálně vyvážit úsilím a efektivitou, a tak vykročit správným směrem. Budeš pracovat na vývoji softwaru, nejen pro naše klienty, ale také na našem vlastním. Budeš řešit softwarové oříšky a podílet se na vývoji komponent pro Atlasssian JIRA a Confluence. Můžeš se také přímo potkat s klienetem a vidět tak výstup své práce a přímo ovlivnit projekt.

 

FREEDOM OF STARTUP

Možnost flexibilní pracovní doby a home office.Občerstvení na pracovišti. Můžeš se tu cítit jako ve své kuchyni – nalij si naše prvotřídní kafe, napij se čerstvě vymačkaných ovocných šťáv, anebo v letních měsících sáhni do lednice pro pořádnou zmrzlinu.

closeit

OUR MINDSET

Žijeme na neomezeném místě, kde je klíčové spojení mezi obchodním světem a jeho informačními technologiemi. Opravdu věříme, že moderní sofistikovaná technologie je na prvním místě, aby sloužila cílům společnosti. Pomáháme firmám přepínat na digitální platformu, vyvíjet jedinečná řešení problémů, takže se mohou soustředit na obchodní cíle bez ztráty energie.

Jsme tým, který žije psaním kódu, vymýšlení jedinečných řešení a neopomíná řádnou zábavu. Dáváme si zápasy ve fotbálku, relaxujeme na Měsíci s naší VR, teambuildingujeme. V létě si užíváme zmrzlin a rozpálené střechy. Také se můžeš těšit na každotýdenní lekce angličtiny se Zacharym. Pravidelně pořádáme "CloseIT café" na kterých si předáváme nové znalosti ze světa technologií a zdokonalujeme v tom, co už umíme - to chceš!