CloseIT

SYMBIÓZA TECHNOLOGIÍ A BUSINESSU

Žijeme na křižovatce Technologií a jejijch efektivních využití v Business. Dáváme správný směr firmám, které chtějí držet krok s budoucností.

INOVATIVNÍ SOFTWAROVÁ ŘEŠENÍ

Pomáháme vám dosáhnout výkonnějšího a účinnějšího způsobu řízení vašeho podnikání. Díky nízkonákladové nově vznikající technologii, která otevřela svět nových možností, je vaše společnost nucena udržovat krok s digitální budoucností.

Naše firma si vybuduje reputaci v oblasti poskytování inovativních softwarových řešení a vynikajících podpůrných inženýrských a projektových služeb, které řeší nedostatek digitální kultury. Týmová spolupráce je pro nás podstatou úspěšných projektů.

Jsme CloseIT – odborníci, kteří myslí a působí jako rozšíření týmů našich zákazníků. Aktivně hledáme nové technologie a jejich využití na reálných projektech, abychom našim klientům přinesli optimalizovaná řešení.

Developers

DIGITALIZACE

DATA & REPORTING

Reporting v reálném čase? Neshromažďujte své reporty v měsíčních intervalech. Zobrazte si je okamžitě odkudkoli, kdekoli.

AUTOMATIZACE PROCESŮ

Automatizujte procesy a propojte vaše systémy, díky nimž bude vaše firma rychlejší a přívětivější k obchodním cílům. Bezpapírová dokumentace nahrazuje deníky a soubory, zjednodušuje nekonečné schůzky. Digitalizujte pracovní workflow a ušetříte čas moderní technologií.

BUSINESS INTELIGENCE

Optimalizujte své interní procesy na úrovni řízení nebo na jakékoli jiné. Získejte kvalifikovaná rozhodnutí opřená o data. Zařaďte se mezi technologicky vyspělé firmy.

DIGITALNÍ KULTURA

Všichni jsme alespoň jednou stáli čelem k Excelu. Dlouhým tabulkám. Spoustě dat. V tak velkém množství souborů se člověk však velmi rychle ztratí. E-mailové konverzace rostou na nesnesitelné rozměry. Vneste do firmy digitální kulturu a zjednodušte si život.

NÁŠ SVĚT

  • Digitální kultura pro Business
  • Automatizace model managementu
  • Řešení šítá na míru našim klientům
  • Technologiemi řízená optimalizace
  • Automatizace workflows & procesů
  • Dynamický FinTech
  • RegTech vibe
  • Big Data
  • Business Intelligence

PARTNEREM MODERNIZACE VAŠÍ FIRMY

Technologie nás nemá zastavovat, ale posouvat kupředu. Klíčovým aspektem podnikání jsou v dnešní době transformace a inovace, které by měli být zajišťované odborníky. CloseIT vám dává pomocnou ruku při řešení problémů digitalizace, optimalizace, které vyplývají z Businessu hnaného technologiemi. Můžeme analyzovat a automatizovat data pro vaše interní procesy, abychom vás přiblížili k podnikům řízeným daty. Využíváme nejen běžné technologie, ale i náš osvědčený application stack. Využití tohoto application stacku zaručuje plnou transparentnost stavu projektu pro nejrůznější zúčastněné strany.

NAŠE PROJEKTY

FEEL SCRUM

Nedělej agilitu. Buďte agilní. Zamakejte na skutečném projektu. Naplánujte si sprint v Atlassian JIRA Software. Budete k'doit v Javě. Seznamte se s issues, user cases i epics. Kdo je Scrum Master a zažije real simulaci agilní metodiky SCRUM.

CLOSE{IT} CAFÉ
CloseIT Café

LEAN APPROACH

Proč být jedním z těch, kteří používají nástroje s nadměrnou velikostí na jednoduché problémy? Můžeme vám analyzovat a digitalizovat využití dat pro vaše interní procesy.V našem portfoliu jsme mnohokrát integrovali typické starší podnikové systémy do moderních open source řešení, která vedla k dramatickému snížení celkových nákladů na vlastnictví. Vytvořili jsme nespočet Pentaho pluginů , které umožňují efektivní zpracování dat a šetří hromady kódu.

OPTIMALIZACE BUSINESSU S AGILE

Agile přístup je dnes přijat mnoha organizacemi v mnoha různých formách. Příklady úspěchů, kdy přijetí agilních zásad přineslo významnou hodnotu můžeme vidět v mnoha organizacích. Aplikujeme agilní metodiky jako Scrum & Kanban na denní bázi, ale co je důležitější, chápeme jejich základní principy. Adaptivní plánování, včasné doručení a neustálé zlepšování, a to vše s ohledem na schopnost rychle a snadno reagovat na změny je přesně to, čím se odlišujeme.