CloseIT

SYMBIÓZA TECHNOLOGIÍ A BUSINESSU

Žijeme na křižovatce Technologií a jejich efektivních využití v Business. Dáváme správný směr firmám, které chtějí držet krok s budoucností.

INOVATIVNÍ SOFTWAROVÁ ŘEŠENÍ

Pomáháme vám dosáhnout výkonnějšího a účinnějšího způsobu řízení vašeho podnikání. Díky nízkonákladové nově vznikající technologii, která otevřela svět nových možností, je vaše společnost nucena udržovat krok s digitální budoucností.

Naše firma si vybuduje reputaci v oblasti poskytování inovativních softwarových řešení a vynikajících podpůrných inženýrských a projektových služeb, které řeší nedostatek digitální kultury. Týmová spolupráce je pro nás podstatou úspěšných projektů.

Jsme CloseIT – odborníci, kteří myslí a působí jako rozšíření týmů našich zákazníků. Aktivně hledáme nové technologie a jejich využití na reálných projektech, abychom našim klientům přinesli optimalizovaná řešení.

Developers

DIGITALIZACE

DATA & REPORTING

Reporting v reálném čase? Neshromažďujte své reporty v měsíčních intervalech. Zobrazte si je okamžitě odkudkoli, kdekoli.

AUTOMATIZACE PROCESŮ

Automatizujte procesy a propojte vaše systémy, díky nimž bude vaše firma rychlejší a přívětivější k obchodním cílům. Bezpapírová dokumentace nahrazuje deníky a soubory, zjednodušuje nekonečné schůzky. Digitalizujte pracovní workflow a ušetříte čas moderní technologií.

BUSINESS INTELIGENCE

Optimalizujte své interní procesy na úrovni řízení nebo na jakékoli jiné. Získejte kvalifikovaná rozhodnutí opřená o data. Zařaďte se mezi technologicky vyspělé firmy.

DIGITALNÍ KULTURA

Všichni jsme alespoň jednou stáli čelem k Excelu. Dlouhým tabulkám. Spoustě dat. V tak velkém množství souborů se člověk však velmi rychle ztratí. E-mailové konverzace rostou na nesnesitelné rozměry. Vneste do firmy digitální kulturu a zjednodušte si život.

NÁŠ SVĚT

  • Digitální kultura pro Business
  • Automatizace model managementu
  • Řešení šítá na míru našim klientům
  • Technologiemi řízená optimalizace
  • Automatizace workflows & procesů
  • Dynamický FinTech
  • RegTech vibe
  • Big Data
  • Business Intelligence

PARTNEREM MODERNIZACE VAŠÍ FIRMY

Technologie nás nemá zastavovat, ale posouvat kupředu. Klíčovým aspektem podnikání jsou v dnešní době transformace a inovace, které by měli být zajišťované odborníky. CloseIT vám dává pomocnou ruku při řešení problémů digitalizace, optimalizace, které vyplývají z Businessu hnaného technologiemi. Můžeme analyzovat a automatizovat data pro vaše interní procesy, abychom vás přiblížili k podnikům řízeným daty. Využíváme nejen běžné technologie, ale i náš osvědčený application stack. Využití tohoto application stacku zaručuje plnou transparentnost stavu projektu pro nejrůznější zúčastněné strany.

NAŠE PROJEKTY

FEEL SCRUM

Po našich zkušenostech se software developmentem a businessem jsme se rozhodli připravit 2denní boostup workshop pro developery a 1denní workshop pro IT team lead o Scrumu a řádném development procesu, který zvyšuje efektivitu a kvalitu celého vývoje.

CLOSE{IT} CAFÉ

CloseIT Café vzniklo za účelem rozšiřování našich developerských schopností, sdílení secret hacks a nových technologií. Jednou měsíčně se proto scházíme u interaktivních přednášek z oblasti softwarového inženýrství přes design, marketing až po 3D modelace a diskuze o herních enginech.

webDOMU

Byli jsme součástí českého startupu webDOMU.cz. WebDOMU je webová aplikace / portál pro SVJ a bytová družstva, která umožňuje snadnou tvorbu a správu webových stránek pro SVJ a družstva.

LEAN APPROACH

Proč být jedním z těch, kteří používají drahé, komplikované nástroje na jednoduché problémy? Můžeme vám analyzovat a digitalizovat využití dat pro vaše interní procesy. V našem portfoliu jsme mnohokrát integrovali typické starší podnikové systémy do moderních open source řešení, která vedla k dramatickému snížení celkových nákladů. Vytvořili jsme taktéž nespočet Pentaho pluginů, které umožňují efektivní zpracování dat a šetří psaní velké množství řádků kódu.

OPTIMALIZACE BUSINESSU S AGILE

Agilní přístup je dnes přijat mnoha organizacemi v mnoha různých formách. Příklady úspěchů, kdy přijetí agilních zásad přineslo významnou hodnotu, můžeme vidět v mnoha organizacích. Aplikujeme agilní metodiky jako Scrum & Kanban na denní bázi, ale co je důležitější, chápeme jejich základní principy. Adaptivní plánování, včasné doručení a neustálé zlepšování, a to vše s ohledem na schopnost rychle a snadno reagovat na změny je přesně to, čím se odlišujeme.