PŘIDEJ SE

BĚŽ SI ZA SVÝM

FREEDOM OF A STARTUP

Možnost flexibilní pracovní doby a home office.Občerstvení na pracovišti. Můžeš se tu cítit jako ve své kuchyni – nalij si naše prvotřídní kafe, napij se čerstvě vymačkaných ovocných šťáv, anebo v letních měsících sáhni do lednice pro pořádnou zmrzlinu.

TVOJE LOUTKY

Denně můžeš vládnout nad Linuxem, psát příkazy v Javě a u toho si vařit dobré kafe. Máme dog-friendly office, takže tu občas můžeš potkat chlupáče. Pokud chceš vědět více o tom, co přesně děláme, podívej se do sekce naše mise.

Java EE
90%
Linux
90%
Kávovar
100%
Náš psí maskot Django
100%
Our team
SCRUM MASTER
Colleagues
JAVA MASTER
Colleagues
STUDENT MASTER
Colleagues
CAPOEIRA MASTER
Colleagues
DRUM MASTER
Colleagues
RobocopBOSS

NÁŠ TÝM

Jsme tým, který žije psaním kódu, vymýšlení jedinečných řešení a neopomíná řádnou zábavu. Dáváme si zápasy ve fotbálku, relaxujeme na Měsíci s naší VR, teambuildingujeme. V létě si užíváme zmrzlin a rozpálené střechy.

 

Close IT

OUR WORK

Žijeme na neomezeném místě, kde je klíčové spojení mezi obchodním světem a jeho informačními technologiemi. Opravdu věříme, že moderní sofistikovaná technologie je na prvním místě, aby sloužila cílům společnosti. Na druhou stranu víme, že to není jen digitalizace procesů a implementace. Pomáháme firmám přepínat na digitální platformu, vyvíjet jedinečná řešení problémů, takže se mohou soustředit na obchodní cíle bez ztráty energie. Pravidelně pořádáme "CloseIT café" na kterých si předáváme nové znalosti ze světa technologií a zdokonalujeme v tom, co už umíme - to chceš!