REFERENCE

REFERENCE

Máme spokojené klienty, kteří se k nám rádi vrací.

IFRS9 predikční model pro Raiffeisenbank International

Začátkem roku 2018 vešla v platnost nová metodologie IFRS9. Náš tým dostal za úkol úspěšně implementovat výpočet IFRS9 Provisions pro RBI retail risk methodology & validation department. Výpočet slouží ke kontrole výsledků (plausibility tool) dodaných jednotlivými bankami skupiny RBI. Zároveň slouží jako referenční implementace v úvodní fázi projektu IFRS9.

Mezinárodní korporace v oblasti financí

Digitální transformace pro mezinárodní korporaci

Pro mezinárodní korporaci v oblasti financí jsme řešili hned několik projektů v oblasti digitální transformace interních procesů. Nastavení workflow. Přehled workflow. Real time reporting a další.

Credit Risk stress testing solution

Častou a významnou úlohou jsou simulace scénářů budoucího vývoje a jeho dopadu na portfolio banky. Tyto scénáře pro zátěžové testy jsou časo definovány i regulátory. Jedním z nich je zátěžový test požadovaný EBA v roce 2018 (https://www.eba.europa.eu/risk-analysis-and-data/eu-wide-stress-testing/2018).

SPOLUPRACOVALI JSME S

a další

Z NAŠÍ DEVELOPERSKÉ KUCHYNĚ

Subtasks Navigation Plugin for Jira

jira-plugin

For our internal purposes and also for several of our customers we either introduced or used Atlassian JIRA and therefore, we developed Subtasks navigation Plugin for Jira which you can instal here.

PDI SAS Reader

SAS-reader

Používáme nástroj open source Pentaho Data Integration má ovšem jednu malou, avšak podstatnou mezeru. Vstupní krok není schopen číst komprimované datové sady SAS. Po projednání různých možností jsme se rozhodli rozvinout vlastní řešení.