Business

BUSINESS & IT

Žijeme na neomezeném místě, kde je klíčové spojení mezi obchodním světem a jeho informačními technologiemi. Opravdu věříme, že moderní sofistikované technologie jsou na prvním místě, tak aby mohly sloužit cílům společnosti. Na druhou stranu víme, že se vše netočí pouze okolo digitalizace procesů a implementaci. Jsme tým specialistů, kteří myslí a působí jako rozšíření týmů našich klientů. Naším posláním je využívat to nejlepší z prostředí Business & IT v každém z našich řešení. Pomáháme firmám přejít na digitální platformu, vyvíjet jedinečné softwarové řešení, tak aby se společnosti našich klientů mohlli soustředit na své obchodní cíle bez ztráty energie. Máme zkušenosti z korporátního a startupového prostředí. Poskytujeme konzultace v oblastech digitalizace a technologií, které slouží našim klientům k maximálnímu užitku. Transparentnost stavu projektu pro zúčastněné strany je samozřejmostí.

KDO JSME

Jsme CloseIT – jsme tým odborníků, kteří myslí a působí jako rozšíření týmů našich klientů. Naše firma se zavazuje poskytovat kompletní business řešení. Od přehledu o stavu vlastních workflow, který vám pomůže se kvalifikovaně rozhodnout na základě dat a faktů, až po Business Intelligence a automatizovaný model management. Jsme developeři, kteří rozumí Businessu a jeho potřebám technologií, které by měly sloužit zejména cílům společnosti.
IT partneři vašeho Businessu
100%
Agile masters
100%
Experti na datovou integraci
100%
Vášniví developeři
100%
VY SNÍTE. MY TVOŘÍME
Zaměřujeme se na vývoj a integraci business intelligence, datové vědy, mobilního reportingu a automatizace IT infrastruktury s procesy.
BUSINESS & IT
IT & Business k sobě neodmyslitelně patří. Naše práce spojuje obojí s elegancí. Náš přístup zajišťuje transparentnost projektu od prvního řádku kódu až po konečnou specifikaci produktu.
ČISTÝ KÓD
Specialitou našich profesionálních developerů je vytvořit něco z ničeho.

TECHNOLOGIE

Aktivně hledáme nové technologie a jejich využití na reálných projektech, abychom našim klientům přinesli optimalizovaná řešení.
Využíváme také náš application stack, který vám zaručuje plnou transparentnost stavu projektu pro nejrůznější zúčastněné strany.
Proč dělat neustále z komára velblouda? Používáme open-source - levné řešení na velké problémy.

  • Java EE
  • MongoDB
  • Docker
  • Kubernetes
  • Python
  • React

NAŠE KOMPETENCE

Digitalizace Businessu
100%
Data Science & BI
100%
Scrum Mistři
100%
Individuální softwarová řešení
100%

REFERENCE

Jsme rádi, že máme spokojené klienty.